Oyunlar

Talisman Online Detaylı İnceleme

Geçen yazdığım blog yazımın devamı şeklinde olacak bu yazımda Talisman Online‘daki;

  • Evcil hayvanlar
  • Binekler
  • Özellik ekleme
  • Level atlatma
  • Pet yakalama
  • + Basma

işlemlerinin nasıl yapıldığını göstericem. Talisman online detaylı inceleme konusundan sonra oyunu çok rahat ve daha hızlı oynayabileceksiniz.

Talisman Online Evcil Hayvan (Pet)

Talisman online oyununda her karakterin kendisine yardımcı olması için bir tane pet görevi vardır. Bu görev 12.seviyedeki bir görev ile verilmekte. Oyunda size can, savunma, saldırı vb. özellik sağlayan petleri görevle yada satın alabilirsiniz. Petler zamanla seviye atlayıp özelliklerini artıyorlar. Bunun için farklı combinedeki taşlar kullanılıyor. Şimdi video rehberimize bakalım.

Talisman Online Binekler (Mount)

Talisman online oyununda binek olarak çok farklı şeyler kullanabiliyorsunuz. Bir kılıç üstünde uçabilir, bir at sırtında yolculuk edebilir, ejderha sırtında insanlara zenginliğinizi gösterebilirsiniz. Tercih oyuncunun zevkine kalmış geniş bir binek yelpazesi oyunun bineklerine yakından bir bakalım. 

Talisman Online Özellik Ekleme(Identify)

Talisman online oyununda her oyundaki gibi çoğu eşyada açılması gereken özellikler yada eklenmesi gereken özellikler vardır. Bu oyunda bu sisteme Identify adını vermişler. 

Talisman Online Level Atlatma(Enhance)

Talisman online oyununda diğer oyunlarda göremeyeceğiniz bir özellik olan enhance özelliğinden kısaca bahsedecek olursak. Oyunda silahların ve yardımcı itemlerin enhance seviyleri vardır. Bu seviyelere eşyaları (itemleri) yükselttikçe size ek özellikler sağlamakta ve enhance seviyesi aldıkça yeni becerileriniz (skill) açılmakta.

Talisman Online Pet Yakalama (Pet Capture)

Talisman online oyununda normal yardımcı hayvanlardan hariç birde Tamer sınıfının pet yakalama özelliği var. Savaştığınız herhangi bir hayvanı yardımcınız yapabilirsiniz. 

Talisman Online + Basma (Combine)

Talisman online oyununda bir eşyanızı yükseltip ek özellikler ve efektler eklemenizi sağlayacak bir sistem olan combine sistemi için özel taşlara ihtiyacınız var.

Talisman online detaylı inceleme konusunda sizlerle paylaşacaklarımın sonuna geldim.
Diğer Talisma Online konuları için ;

Talisman Online ana konusu için tıklayınız.
Talisman online sınıflar ve yetenekleri için tıklayınız.

Diğer oyun haberlerinden haberdar olmak için takipte kalınız.
DİĞER OYUN HABERLERİ İÇİN TIKLA

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı