Lifeless Planet Ücretsiz – Epic Games Lifeless Planet Bedava

Lifeless-Planet

Epic Games Store‘dan bu hafta abonelerine büyük sürprizi var. Lifeless Planet‘ı almak için yapmanız gerekenler çok basit ve sonra ücretsiz ve ömür boyu olarak Lifeless Planet sizin olacak. Epic Games Store‘dan nasıl Lifeless Planet alacağımızı gösterelim.

Lifeless Planet: Premier Edition

Bir astronot uzak bir gezegende yaşam ararken terk edilmiş bir Rus kasabası keşfeder. Gizemli bir genç kadın onu tuhaf, ölümcül ve doğaüstü bir hadiseden kurtarana kadar görevinin bir aldatmaca olduğundan şüphelenir… Lifeless Planet, nostaljik bir bilim kurgu hikâyesi ve klasik aksiyon-macera tadında muhteşem ortamlar sunan, üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur.
 
Gezegene sert iniş yapan astronot, yaşam dolu olduğu bildirilen gezegenin aslında çorak topraklardan ibaret olduğunu keşfeder. Mürettebatını aramaya gittiğinde, yıllar önce bu gezegende insanların yaşadığını kanıtlayan şaşırtıcı şeyler keşfeder! Sovyet döneminden kalma ıssız Rus kasabasına geldiğinde, görevini anlamlandırmakta zorlanır. Gezegene doğru ışık hızıyla yaptığı yolculuk onu geçmişe mi gönderdi? Yoksa bunların hepsi tuhaf bir Soğuk Savaş aldatmacası mı?
 
Astronot yoluna devam ederken bir Rus kadını olan Aelita ile tanışır. Aelita, gezegenin bu saldırgan ortamında bir şekilde hayatta kalmayı başarmıştır. Nadir görülen bir doğa olayı nedeniyle derisi, ayağının altındaki toprağı yeşil renkte parlatmaktadır. Oyuncunun gezegendeki tehlikeli ve ölümcül tehlikeleri atlatmak için bu parlak izleri kılavuz olarak kullanması gerekir. Acaba kadın onu güvenli bir yere mi, yoksa zamansız bir ölüme mi götürüyor?
 
Lifeless Planet, Soğuk Savaş döneminde geçen bilim kurgu hikâyelerinden ilham alınan ve insanlığın uzay seyahati isteği hakkında sorular soran bir oyundur. Galaksideki başka bir gezegene gittiğinde insanların zaten orada olduğunu fark edersen ne yaparsın? Hangi insan Dünya benzeri bir gezegen aramak için Dünya’yı ve sevdiği herkesi arkasında bırakarak dönüşü olmayan bir görevi üstlenir?
 
Kullanım sınırı olan sırt roketi ve taşınabilen robotik kola sahip olan oyuncu, bulmacaları çözmek, sırları açığa çıkarmak ve Lifeless Planet’ta hayatta kalmak için aklını ve yeteneklerini kullanmak zorunda!
 
Ana Özellikler
  • Büyük ve tehlikeli bir gezegendeki 20 eşsiz ve atmosferik ortamı keşfet.
  • Tehlikeli bölgeyi ve ölümcül yaratıkları atlatmak için sana rehberlik eden gizemli genç kadını takip et.
  • Terk edilmiş bir Rus kasabasının şaşırtıcı keşfini araştır.
  • Zengin grafikler ve sinematik ara sahnelerle heyecan verici ve etkileyici bir hikâyeyi deneyimle.

Lifeless Planet: Premier Edition Ücretsiz – Epic Games’den Bedava Adım Adım

Oyunu alabilmeniz için üyeliğiniz olması gerekiyor. Buraya tıklayarak üyelik alabilirsin.Üyeliğiniz varsa buraya tıklayarak giriş yapmalısın.

Ücretsiz oyunlar kısmından oyuna tıklıyoruz.

Lifeless-Planet

Oyunun üstüne tıkladıktan sonra oyunu ücretsiz alacağımız sayfaya yönlendiriyor. Sayfaya direkt gitmek için buraya tıkla.

Lifeless-Planet

Yükle diyerek açılan sayfada ücretsiz alım işlemlerini gerçekleştirerek oyunu sonsuza kadar bedava şekilde oynayabilirsiniz.

Lifeless-Planet

Oyunu Epic Games Launcherı indirirek kütüphane kısmından indirebilirsiniz. Hepinize bedava bir  Lifeless Planet: Premier Edition oyununda iyi eğlenceler dilerim.

Lifeless Planet: Premier Edition Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP

İşlemci: Core 2 Duo veya AMD eş değeri

Bellek: 1500 MB RAM

Depolama: 900 MB kullanılabilir alan

Direct X: Sürüm 9.0c

GPU: NVIDIA GeForce GT 430 veya ATI eş değeri
Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7


İşlemci: Intel Core i3 veya daha üstü

Bellek: 3000 MB

Depolama: 100 GB

Direct X: Sürüm 10

GPU: NVIDIA Geforce GT 640 veya daha üstü

Desteklenen Diller:
Seslendirme: İngilizce
Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, İspanyolca (İspanya)

Diğer oyun haberlerinden haberdar olmak için takipte kalınız.
DİĞER OYUN HABERLERİ İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir