GTA 5 Ücretsiz – Epic Games GTA V Bedava

GTA 5 Ücretsiz - Epic Games GTA V Bedava

Epic Games Store‘dan bu hafta abonelerine büyük sürprizi var. Ücretsiz olarak 21 Mayıs 2020 tarihine kadar GTA V bedava. GTA V i almak için yapmanız gerekenler çok basit ve sonra ücretsiz ve ömür boyu olarak GTA 5 sizin olacak. Epic Games Store‘dan nasıl GTA V alacağımızı gösterelim.

GTA 5 Ücretsiz – Epic Games’den Bedava Adım Adım

Oyunu alabilmeniz için üyeliğiniz olması gerekiyor. Buraya tıklayarak üyelik alabilirsin.Üyeliğiniz varsa buraya tıklayarak giriş yapmalısın.

Giriş yaptıktan sonra mağaza sayfasına gelin ve yukarıda kayan kısımda 2. sırada GTA V var.

GTA 5 Ücretsiz - Epic Games GTA V Bedava

Gördüğünüz gibi Epic Games Store sayfasına gittikten sonra mağaza kısmında sağ alt kısımda GTAV İ ÜCRETSİZ KAP yazıyor. Tıklayıp oyunu kütüphanemize eklemeliyiz.Buraya tıklayarak hemen bedavaya alacağınız siteye ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Ücretsiz - Epic Games GTA V Bedava

Sayfaya geldikten sonra sağ alt tarafta yükle kısmı var. Yükle dedikten sonra son 2 kontrolümüzü yapalım. GTA 5 kütüphanemize eklendi mi bakalım.

Nasıl İndiririm Oynarım

GTA 5 Ücretsiz - Epic Games GTA V Bedava

Yükle dedikten sonra bu sayfaya otomatik yönlendiriyor. Ve son bir adım ile Sipariş Ver butonuna tıklıyoruz. Böylelikle GTA 5 e sahip oluyorsunuz ömür boyunca.

GTA 5 Ücretsiz - Epic Games GTA V Bedava

Oyunu Epic Games Launcherı indirirek kütüphane kısmından indirebilirsiniz. Hepinize ücretsiz bir  GTA 5 oyununda iyi eğlenceler dilerim.

Diğer oyun haberlerinden haberdar olmak için takipte kalınız.
DİĞER OYUN HABERLERİ İÇİN TIKLA

#gta5 #gtav #bedavagta5 #gtavbedava #ücretsizgta5 #ücretsizgtav #gta5indir #hediyegta5 #gta5bedavaindir #hediyegta5indir #ömürboyugta5 #gta5fullindir

GTA 5 Ücretsiz – Epic Games GTA V Bedava” için bir yorum

  1. Bu şekilde tane tane açıklayan bir yer bulamamıştım. Çok teşekkür ederim. Alamayan arkadaşlara tavsiyem ilk önce uygulamayı indirip öyle denemeleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir