Black Desert’e Rakip Oyun Geliyor: Elyon

elyon

Bu gün sizlere Black Desert’e rakip oyun olacak Elyon oyununa kısa bir tanıtımı yapacağım. Elyon eski adıyla Ascent: Infinite Realm tekrar dizayn edilerek çok müthiş bir efektlere sahip bir içerik üretilmiş.

Oyunun önceki halini bilenleriniz vardır belki aramızda ama şuan ki hali kesinlikle oynanması gereken oyunlar listesine girer. Oyundaki dinamikler ve efektler olsun kesinlikle çoğu oyuncuyu cezp edecek durumda.

Oyundaki savaş sistemi BDO oyuncuları tarafından çok tanıdık gelebilir. Belki bu girişimin altında oyuncu sirkülasyonu hedeflenmiş olabilir.

Oyundan yakın dövüşe ait bir video (PVP) :

https://youtu.be/orJhbgBpCXY

Buda büyücülerin PVP videosu;

https://youtu.be/Ig6nNW8sKz0

Şu iki videoyu izledikten sonra BDO oyuncuları bu bizim oyun değil mi diye kendilerine sormuş olabilirler. Bu yakında İngilizce olarak piyasaya sürülecek Elyon oyunu ve videoda gördüğünüz gibi Korece olarak oynanabiliyor. Bu videolardan sonra Black Desert’e rakip oyun geliyor Elyon dememin sebebini öğrenmiş oldunuz. Sizcede BDO’ya benzerliği yok mu?

Elyon’da Skill Sistemi

Elyon oyununda skiller herkese eşit verilse de oyundaki bir sistem eşitliği karakterinize göre özelleştirmenize olanak sağlıyor.

Oyundaki skilleri rünlerle yani özel taşlar ile özelliklerini değiştirebiliyorsunuz.

Yani buna bir örnek verecek olursak. Oyunda bir büyücü karakteriniz var ve farm mı yapmak istiyorsunuz. Alan vuran bir büyüye bir rün ekleyerek alanı genişletebilirsiniz. Yada alan vuran bir beceriye rün ekleyerek hasar oranını artırabilirsiniz. Yada herhangi bir zehir etkisi ekleyebilirsiniz.

Oyunda ne yapmak istediğinize bağlı olarak bir sınıfta yüzlerce kombinasyon oluşturup eşsiz bir sınıf oluşturabilirsiniz. Gerisi hayal gücünüze kalmış.

Black Desert’e rakip oyun geliyor Elyon yazımızın sonuna geldik.

Diğer oyun haberlerinden haberdar olmak için takipte kalınız.
DİĞER OYUN HABERLERİ İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir