AER Life Ücretsiz – Epic Games AER Bedava

aer

Epic Games Store‘dan bu hafta abonelerine büyük sürprizi var. AER‘ı almak için yapmanız gerekenler çok basit ve sonra ücretsiz ve ömür boyu olarak AER sizin olacak. Epic Games Store‘dan nasıl AER alacağımızı gösterelim.

AER Memories of Old Ücretsiz – Epic Games’den Bedava Adım Adım

Bir kuşa dönüş ve gökyüzünde süzülen adalardan oluşan canlı bir dünyayı uçarak keşfedip deneyimle. Her adımında dünyanın sonuna daha da yaklaşacağın kayıp antik harabelerin arasına dal.
Eski tanrılar unutuldu, dünyayı paramparça eden olaylarda kayboldu ve geriye sadece gökyüzündeki ada parçaları kaldı. Sonsuz gökyüzü, renkli adalar ve antik harabelerden oluşan mistik bir dünya, karanlığa bürünme tehlikesiyle karşı karşıya. Son birkaç şekil değiştirenden biri olarak, tanrıların topraklarına doğru kutsal bir yolculuğa gönderildin. Gerçekliği kurtarmana yardımcı olacak sırları açığa çıkar.

Oyunu alabilmeniz için üyeliğiniz olması gerekiyor. Buraya tıklayarak üyelik alabilirsin.Üyeliğiniz varsa buraya tıklayarak giriş yapmalısın.

Ücretsiz oyunlar kısmından oyuna tıklıyoruz.

aer

Oyunun üstüne tıkladıktan sonra oyunu ücretsiz alacağımız sayfaya yönlendiriyor. Sayfaya direkt gitmek için buraya tıkla.

aer

Yükle diyerek açılan sayfada ücretsiz alım işlemlerini gerçekleştirerek oyunu sonsuza kadar bedava şekilde oynayabilirsiniz.

aer

Oyunu Epic Games Launcherı indirirek kütüphane kısmından indirebilirsiniz. Hepinize bedava bir  AER oyununda iyi eğlenceler dilerim.

AER Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x64
İşlemci: 3 GHz çift çekirdekli işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Direct X: Sürüm 11
Ekran Kartı: GeForce GTX 560, AMD HD 6870
Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x64
İşlemci: 3 GHz çift çekirdekli işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Direct X: Sürüm 11
Ekran Kartı: GeForce GTX 660TI, AMD HD 7800 serisi
Desteklenen Diller:
SESLENDİRME: İngilizce
METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya)

Diğer oyun haberlerinden haberdar olmak için takipte kalınız.
DİĞER OYUN HABERLERİ İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir