Nasıl Kullanılır

WhatsApp ve Instagram Bilinmeyen Özellikler

Merhabalar bu gün sizlerle whatsapp ve instagram bilinmeyen bir kaç özelliğinden bahsedeceğiz. Bu bilinmeyen özellikler ile beraber çok fazla dertten kurtulmuş olacaksınız.

Bir ortamda oturuyorsunuz ve size sesli bir mesaj geldi ve ortamdan dolayı sesi açıp dinleyemiyorsunuz. Peki bu durumda ne yapmanız gerekiyor. Gelen mesaj belki çok acil durum için olabilir. Karşı tarafın o an size ihtiyacı olabilir. Bu durumda vereceğim taktik ile iki tarafta mutlu olabilecek.

WhatsApp ve Instagram‘dan sesli mesaj geldi. Sizlerin yapması gereken tek şey gelen mesajı başlatıp telefonu kulağınıza getirmeniz. Böylelikle normal bir telefon konuşması yapıyor gibi ahizeden ses gelmeye başlıyor. Böylelikle ortam içinde yada toplantı esnasında ufak bir telefon görüşmesi gibi yapıyor görünürsünüz yada sesi bir tek siz duyabilirsiniz.

Bu durumdan hariç bazen insanlar bulunduğu ortamdan sıkıldığı için kalmak için kendilerini aratan insanlar olabilir. Bunlar gibi durumlarda tek sesli bir mesaj ile telefon görüşmesi yapıyor gibi görünüp ortamdan uzaklaşabilirsiniz.

WhatsApp ve Instagram bilinmeyen özellikler konusununda sonuna geldik. Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Diğer nasıl kullanılır haberlerinden haberdar olmak için takipte kalınız.
DİĞER NASIL KULLANILIR HABERLERİ İÇİN TIKLA

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı