Instagram Gizli Hesapları Görme (LiLi)

Instagram-Gizli-Hesapları-Görme

Milyonca aktif kullanıcısı Instagram uygulamasında gizli hesaplar nasıl görüntülenir. Gizli hesapların fotoğraf ve videolarını nasıl görürüz. Instagram uygulamasında gizli hesapları görmek için neler yapılmalıdır. Tüm sorularımızın yanıtlarını bu yazımızda bulacağız. Instagram gizli hesapları görme (LiLi) işlevi çok kolay bir kaç adımdan oluşmaktadır.

Güncel ve çalışan versiyona gitmek için tıkla.

Instagram Gizli Hesapları Görme

Instagram gizli hesapları görmek için ilk önce bir Instagram hesabına sahip olmalısınız. Sadece bir Instagram hesabına sahip olmanız yetmiyor. Instagram hesabınızda takip ettiğiniz sayfalar olmalıdır.

LiLi Uygulaması

lili

Instagram hesabınız ve takip ettiğiniz kişiler var. Şimdi ek uygulama ile gizli hesaplar nasıl görüntülenir ona bakalım.

LiLi uygulamasını indirmek için tıkla.

LiLi uygulamasını indirip telefonumuza kuruyoruz. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra uygulamamızı açıyoruz. Uygulama bizden Instagram şifre ve kullanıcı adını istiyor. Instagram kullanıcı adını ve şifremizi giriyoruz. Profil sayfamız açılıyor. Bundan sonra arama kısmından girmek istediğiniz profillere bakabilirsiniz.

LiLi Uygulaması Çalışma Prensipleri

Instagram gizli hesaplarını görmek için LiLi uygulamasının belli çalışma prensipleri var. Öncelikle uygulamayı test ettim ve riskli yada tehlikeli bir yanının olmadığını söyleyebilirim.
LiLi uygulamasının çalışma prensibi uygulamayı kullanan diğer kullanıcılar bir şekilde veri tabanına bir kayıt oluşturuyor. Böylelikle listenizden biri bu uygulamayı kullanıyorsa o kişinin profil bilgileri veri tabanında olduğu için aradığınız kişiye bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.
Eğer aradığınız kişi hala gizli gözüküyorsa kişi yada kişinin arkadaş listesi böyle bir uygulama kullanmadığından ulaşamıyorsunuz.
Bunun yanında çok daha fazla faktörler işin içine giriyor. Arkadaş listesinde açık bir profil olması bile ister istemez sizlere yeni kapılar açıyor.

Son olarak siz değerli takipçilerim için güzel bir kaç taktik vermek istiyorum. Fake yada normal hesaplarınızla ünlü çok takipçisi olan bir kaç kişiyi takip ederek ulaşabileceklerinizin sınırlarını artırabilirsiniz.
Uygulamayı kullanıp kullanmamak siz değerli takipçilerime kalmış.

Böylelikle Instagram gizli hesapları görme (LiLi) yazımızın sonuna geldik. Deneyen arkadaşlar aşağıya yorumlarını bırakabilirler. Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Diğer nasıl kullanılır haberlerinden haberdar olmak için takipte kalınız.
DİĞER NASIL KULLANILIR HABERLERİ İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir