Nasıl Kullanılır

Instagram Gizli Hesapları Görme Güncel (LiLi)

Bu gün sizlerle Instagram uygulmasındaki gizli hesapları nasıl görebileceğinizi göstereceğiz. Sitemizi takip eden arkadaşlar bundan önceki şu konuları görmüştür.
Instagram Gizli Hesapları Görme (Postegro)
Instagram Gizli Hesapları Görme (LiLi)

Yukarıdaki konuları bilen arkadaşlar vardır. Bu programlar bir kaç hafta uygulama mağazasında yer aldıktan sonra ortadan kayboldular.

Niye Google Play Store’da Yok

Bu konu hakkında herkesin kafasında oluşan bir şeyler bulunmakta. En basiti gizlilik politikası ile alakalıdır. İnsanlar sonuçta Instagram uygulamasında özel fotoğraflarını yada anlık fotoğraf paylaşabiliyorlar. Herkesin görmesini istemedikleri için gizliyorlar. Bu durumda gizlilik politikasına ters düşmektedir.

Güncel LiLi Nedir?

Önceki LiLi konusuyla bu konu arasındaki fark ise geçen sefer uygulamayı Google Play Store‘da bulup indirebilmenin yolu vardı. Şimdi ise bu uygulamayı indirip kullanabilmek için APK dosyasını kendi web sitesinden indirip kurmanız gerekiyor.

Güncel LiLi İndirmek

lili

Instagram gizli hesapları görme güncel LiLi uygulamasını indirmek için yapmanız gerekenler aşağıda tek tek yer almaktadır.

  1. Buraya tıklayarak LiLi uygulamasının sitesine gidin.
  2. Siteye gittikten sonra “DOWNLOAD APK”ya tıklayın.
  3. Uygulama yaklaşık 4-5 MB civarıdır ve indirmeye başlayın.
  4. İndirme bittikten sonra uygulamayı yüklemek için gerekli izinleri verin. (Uygulamayı yüklemeye çalışırken diğer kaynaklardan apk yükleme izni isteyecektir. İzin verin.)
  5. Uygulamayı yükledikten sonra orijinal yada fake(sahte) hesabınıza girin.
  6. İstediğiniz profili bulabilir rahatlıkla uygulamayı kullanabilirsiniz.

 

Instagram gizli hesapları görme güncel (LiLi) konusunun sonuna geldik. Aklınıza takılan, sormak istediğiniz ve yorumlarınızı aşağıya bırakmayı unutmayın.

Diğer nasıl kullanılır haberlerinden haberdar olmak için takipte kalınız.
DİĞER NASIL KULLANILIR HABERLERİ İÇİN TIKLA

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı