Diğer

İnstagram Çekiliş Var İfşa-Gerçekler

Bu konumuzda İnstagram Hediye Çekilişleri hakkında bilgiler veremeye çalışacağım. İnstagram Çekiliş Var İfşa-Gerçekler konusundan sonra bakışınız değişecek. Son süreçte insanların instagramda çekilişler düzenlediklerini görmüş olabilirsiniz.

Düzenlenen bu çekilişlerin hepsi iphone hediye ediyoruz. Bu süreçte bende bulundum ve birden fazla çekilişe katıldım. Son bir ayda çoğu çekiliş sayfasını takibe aldım ve çekilişlerine katıldım. Sonuç diyenleriniz vardır. İlk önce detayları anlatayım.

Şunları yaparsan kazanabilirsiniz.

  • Gönderiyi beğen ve kaydet.
  • Sayfayı takip et.
  • Gönderiye katılıyorum yaz. [ne kadar yorum o kadar şans]
  • Takip ettiğim tüm sayfaları takip et.
  • Bazı sayfalarda yoruma 3 arkadaşını etiketle.

Evet genel geçer olarak bunları size dayatıyorlar. Bir fake hesap açıp da katılabilirsiniz.
Benim gözüme çarpan olayın püf noktası ve nerede yalan söylediklerini yakaladım. Bu şans eseri gerçekleşti ama siz değerli okurlarımla bunu paylaşmak istedim.
Hadi gözüme çarpanları listeleyelim.

  • Takip edilecek listesinde gizli kişiler var. Ne kadar istek atsanız da bazıları bir kaç gün sonra istekleri kabul ediyor. Böylelikle şartlar yerine gelmedi deyip sizleri diskalifiye ediyorlar.
  • 24 saat boyunca süren çekilişlerde çekiliş başlarken 20 tane sponsor varken çekiliş sonunda 40 tane sponsor olabiliyor. Bunu da geçtim o 24 saat içinde kaç kere takip listesi değişiyor bilseniz. Ben sadece 24 saat takip ettiğim 6 sayfadan fazlasında saatte bir sponsor listesinin değiştiğini gördüm.
  • Sonuçlar canlı yayında açıklandı diyor. İnstagram sayfasında canlı yayına bağlanıp bakıyorsunuz. Sonuç ya hiç denk gelmiyor yada denk gelse bile sonuç olarak kriterleri yerine getirmediniz diyor. Ya da yazarsanız engelliyorlar.

Şimdi bu kadar çekiliş düzenliyorlar, paylaşıyorlar kazançları ne?

Adamlar şu sponsoru takip et derken kitlesine göre başka sayfalara takipçi satıyorlar. Siz kriterlere uyup #hediye #kazanmak için çalışırken onlar sizin üzerinizden para kazanmaya başlıyorlar. Sayfanın takipçi sayısı artıyor her seferinde yüzlerce takipçi satıyorlar. Ve olan sizin gereksiz takip ettiğiniz sayfalar kalıyor.

Şimdi siz değerli okurlarıma söylemek istediğim her gördüğünüz çekilişe katılmayın insanlar  sizin üzerinizden hem ümitlerinizi çalıp hemde para kazanmasınlar. 

NOT: Bu işi layığıyla yapan büyük instagram sayfaları bulunmakta. Bunlara en büyük örnekler;

Webtekno İnstagram Hesabı
Çağrı Taner İnstagram Hesabı

listeyi daha da uzun tutabilirim ama yeterli olacağını düşündüm.

İspatlar Bizzat Başıma Geldi

İnstagram Çekiliş Var İfşa-Gerçekler her şey aşağıda dikkatli olun.

instagram cekilis
instagram-cekilis
instagram-cekilis
instagram-cekilis

Diğer haberlerden haberdar olmak için takipte kalınız.
DİĞER BÖLÜMÜ İÇİN TIKLA

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı